Moxtra

Android için Kollektif Çalışma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16 MB
  • Version 2.8.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Moxtra, Inc
Moxtra; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz, aynı proje üzerinde çalışan kullanıcılar hedef alınarak geliştirilmiş, efektif bir iletişim uygulamasıdır.

Moxtra; Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz, aynı proje üzerinde çalışan kullanıcılar hedef alınarak geliştirilmiş, efektif bir iletişim uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan uygulama sayesinde iş arkadaşlarınızla daha hızlı bir şekilde haberleşebilirsiniz. Bu sayede iş verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Bir çok kişinin çalıştığı projeleri yönetmek ve çalışanları organize etmek oldukça zor bir iş. Tam da bu ama için geliştirilmiş olan Moxtra ile çok kişili projeleri kolayca yönetebilir, çalışanları organize edebilir, çalışanları hızlı iletişim kurmalarını ve görev dağılımını süratli bir şekilde yapabilirsiniz.

Moxtra uygulaması içerisinde; fotoğraf, video ve belge gönderme, yapılacaklar listesi oluşturma, kişilere görev atama, atanan görevlerin gidişatını takip etme, guruplar halinde çevrimiçi buluşma imkanı, grafikler oluşturma, sesli notlar gönderme gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Daha Fazla Göster
Moxtra indir
DİĞER SÜRÜMLER